تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک

تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک در درک بهتر ایده های طراح توسط مخاطبین موثر است و به سازمان کمک می کند که با احساس مصرف کننده ارتباط بهتری برقرار کند.

از گرافیک های متحرک در چه مواردی استفاده می شود؟

طراح توسط تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک می­تواند ایده خود را به روشی موثر ارائه داده و با احساس مخاطب ارتباط برقرار نماید. توسط Motion Graphics یک گرافیک متحرک زیبا و جذاب خلق می شود. هدف از تیزر تبلیغی علاقه‌مند کردن مردم به یک محصول جدید با دادن اطلاعات کمی در مورد آن است که قرار است به زودی ارائه ‌شود.

موارد استفاده تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک عبارتند از

  • اشتراک گذاری پیام ها و ایده ها با مخاطبین.
  • استفاده در عناوین فیلم ها و ویدیوها.
  • پست های شبکه های اجتماعی شامل پست های آموزشی، خبری، اطلاعات و سرگرمی.
  • دیجیتال مارکتینگ شامل ایمیل مارکتینگ، سوشیال مدیا مارکتینگ و سئو.
  • تولید لوگوهای متحرک.
    استفاده از لوگوهای متحرک یک روش باورنکردنی و مقرون به صرفه برای متمایز کردن سازمان شما از رقبا خواهد بود. این کار چه برای مخاطبین هدف شما و چه برای وب سایت مشتری در افزایش بازاریابی تاثیر دارد.

مزایای تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک کدامند؟

بازخورد بیشتر از طرف مخاطبان

کاربران از طریق ویدیوها، اطلاعات یا ایده هایی که سازمان در مورد خود ارائه می­دهد را بهتر درک می کنند. بنابراین می توانند نظرات و بازخورد خود در مورد فیلم های گرافیکی را ارائه دهند.

تعامل اجتماعی

اشتراک گذاری تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک در رسانه های اجتماعی می­تواند در رشد بازاریابی تاثیر جدی داشته باشد. تعداد زیادی از کاربران جوان‌تر دوست ندارند صفحات اطلاعاتی را بخوانند و مشاهده ویدیو برایشان جالب­تر است.

نرخ ماندگاری بالاتر

گرافیک متحرک در قیاس با تصاویر ثابت یا سایر محتوای متنی، برای افراد سرگرم کننده تر است و آنها را برای مدت طولانی در دستگاه خود نگه می دارند.

مقرون به صرفه با بازدهی بیشتر
  • مزیت اصلی محتوا در توانایی جذب مشتریان است. موشن گرافیک می­تواند هم حاوی اطلاعات واقعی و هم جذاب باشد که برای جلب اعتماد مشتری لازم است.
افزایش نرخ بازدید

طبق آمار تحقیقی افزودن تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک به صفحات داخلی و صفحه اول وب سایت نرخ بازدید در نتایج گوگل را تا 50 برابر افزایش می­دهد. همچنین در هنگام استفاده در بازاریابی نرخ کلیک را دو برابر می کند.

آزادی در خلاقیت

محدودیتی برای کارهای قابل انجام در موشن گرافیک وجود ندارد. آنها را می­توان با انواع تایپوگرافی جنبشی و انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی ترکیب کرد تا جذاب­تر شوند.

error: Content is protected !!