طراحی وبسایت

طراحی وبسایت به تولید عناصر گرافیکی و بصری مختلف که در سایت­های اینترنتی نمایش داده می­شوند، می­پردازد. طراحی وب معمولاً به جنبه‌های تجربه کاربری وب‌سایت اشاره دارد تا توسعه نرم‌افزار.

طراحی وبسایت شامل چه فعالیت هایی می باشد؟

تمرکز طراحی وبسایت بر روی تولید عناصر گرافیکی و بصری مختلف جهت استفاده در فضای آنلاین می باشد. طراحان وب امکان طراحی عناصر مختلف مانند اینفوگرافیک، ویدیو، تبلیغات و لوگو را دارند، ولی تمرکز اصلی آنها بر روی تولید ظاهر و احساس بصری برای خوشایندِ کاربران یک وب سایت است. برخی از کارهایی که طراحان وب به طور معمول انجام می دهند شامل موارد زیر است: طراحی نمونه های اولیه وایرفریم یا چارچوب ظاهری وب­سایت. ایجاد صفحه خانه، صفحات اصلی، صفحات داخلی و صفحات فرود. هدف صفحه فرود گرفتن اطلاعات از بازدیدکنندگان در ازای دادن چیزی ارزشمند است مانند صفحه خرید آنلاین. همکاری با توسعه دهندگان و مدیران پروژه برای ساخت و طراحی مجدد وب سایت ها.تیم طراحی وب با هدایت مدیر پروژه با صاحبان وب­سایت همکاری می کنند تا کسب و کار آنها و رقبای شان را درک کنند و نیازها و خواسته های آنها را برآورده سازند. بنابراین وب سایت مورد نظر آنها که نمادی از ماهیت شرکت آنها خواهد بود را به تصویر می کشند.

کنترل پنل حرفه ای
امنیت بالا
سرعت بالا
گرافیک حرفه ای
دامین رایگان
سئو و بهینه شده

ریسپانسیو کامل

طراحی حرفه ای

امنیت بالا

تجربه کاربری

ابزارهای مورد استفاده برای طراحان وبسایت کدامند؟

زمانی که طراحان روی طراحی وبسایت کار می کنند، به طور معمول به این نکته نیز توجه دارند که طراحی آنها چگونه در ایجاد یک تجربه کاربری (UX) کاربردی برای استفاده کنندگان سایت موثر باشد. از جمله ابزارهایی که طراحان وب سایت می توانند برای ایجاد عناصر تشکیل دهنده وب­سایت ها استفاده کنند، نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop یا Illustrator می باشند. طراحی تجربه کاربری (UX) شاخه جدیدی از طراحی وب است. در این شاخه، طراح باید اطمینان حاصل کند همه چیزهایی که در ذهن کاربر است در این نوع اینترفیس در نظر گرفته شده است. طراحان UX به گونه ای وب‌سایت‌ها را طراحی می کنند که کاربرد آن برای دستگاه‌های مختلف عملی و آسان شود. طراحان وب­سایت بهتر است کمی از دانش کدنویسی های HTML و CSS را بدانند، اما بیشتر کار آنها بر طراحی ظاهر وب­سایت متمرکز است. طراحان می توانند همچنین بر روی ایجاد انیمیشن یا نمودارهای تعاملی که مد نظر سفارش دهندگان وب­سایت است کار کنند. انتظاری که صاحبان وب­سایت از طراحی وبسایت دارند آن است که ظاهر وب­سایت شان مدرن به نظر برسد و هویت برند آنها را به تصویر درآورد. در ضمن مطمئن شوند که وب سایت همان کاری را که می خواهند انجام می دهد.

error: Content is protected !!