طراحی گرافیک

در طراحی گرافیک از ترکیب عناصر بصری و تکنیک­ها برای خلق تایپوگرافی، تصویرسازی و اشکال استفاده می­شود. طراحان با نویسندگان، بازاریابان و مدیران هنری در تولید انواع طراحی همکاری دارند.

منظور از طراحی های گرافیکی چیست؟

طراحی گرافیک به تولید عناصر بصری جهت نمایش ایده ها از طریق تایپوگرافی، تصویرسازی، رنگ ها و اشکال می پردازد. تولید هر کدام از آنها در برخی موارد با هم همپوشانی دارد ولی هر کدام به مهارت‌ها و تکنیک‌های خاص طراحی نیازمند است. بیشتر طراحان در یک نوع خاص طراحی های گرافیکی تخصص دارند. البته این صنعت به طور پیوسته در حال تغییر است، بنابراین طراحان باید همواره در حال یادگیری باشند تا بتوانند در حرفه خود تغییر ایجاد کنند یا به آن ارتقا بخشند.

خدمات طراحی گرافیک که در وب­سایت های اینترنتی ارائه می گردد، انواع مختلفی دارد. بنابراین هنگامی که به دنبال شخص مناسب برای انجام کار طراحی هستید، دانستن انواع مختلف طراحی­های گرافیکی به شما کمک می کند تا متخصص مورد نیاز خود را شناسایی کنید.
به عنوان نمونه طراحی بازاریابی و تبلیغات از صاحبان شرکت، مدیران یا متخصصان بازاریابی ایده گرفته و بر روی استراتژی های بازاریابی کار می کند. طراحی بروشور، بنر، پوستر، پاورپوینت و تصاویر وب­سایت ها از انواع آن به شمار می آید.

حرفه ای و کاربر پسند
طراحی متفاوت

دسته بندی های مختلف طراحی گرافیک کدامند؟

طراحی گرافیک رابط کاربری تولید یک رابط کاربرپسند برای تعامل کاربر با یک دستگاه سخت افزاری یا برنامه است و شامل طراحی صفحات وب، اینترفیس بازی­ها و طراحی تم می­باشد.
طراحی برند و لوگو ارتباط بین یک کسب­ و کار یا سازمان و مخاطبانش را فراهم می­سازد.
 طراحی موشن گرافیک یا گرافیک­های در حال حرکت با پیشرفت فناوری و محتوای ویدیویی محبوبیت زیادی در رسانه های اجتماعی آنلاین پیدا کرده است. این بخش شامل انیمیشن، صداگذاری، تایپوگرافی، طراحی تصاویر، ویدئو و جلوه های مجازی می­باشد.

طراحی گرافیک محیطی با کمک تصاویر به ایجاد فضاهای به یاد ماندنی، جالب و آموزنده می­پردازد. به طور نمونه  از نشانه‌های بصری استفاده می­کند تا به افراد در تشخیص اینکه کجا هستند و کجا باید بروند کمک ‌کند.

هنر گرافیک و تصویرسازی آثار هنری مختلفی از هنرهای زیبا گرفته تا تزئینات و تصویرسازی داستان را خلق می­کنند. گرافیست­ها از ترکیب رسانه ها و تکنیک ها برای خلق آثار خود استفاده می­کنند زیرا با نویسندگان، مدیران، بازاریابان و مدیران هنری در انواع طراحی گرافیک همکاری دارند.

کیفیت بالا
تعرفه مناسب
طراحی متفاوت
پشتیبانی سریع
error: Content is protected !!